Holland Supermarket
Shopping cart
0
Euroma Kip-kerrie 70g
€ 5,64
€ 80,57 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Santa Maria Seasoning mix for chicken taco 28g
€ 2,29
€ 81,79 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Santa Maria Seasoning mix for crispy chicken 50g
€ 2,29
€ 45,80 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Verstegen Mix voor kip paprika 30g
€ 2,75
€ 91,67 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Verstegen Mix voor kip pikant 210g
€ 6,79
€ 32,33 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Verstegen Mix voor kip pikant 30g
€ 2,75
€ 91,67 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Verstegen Mix voor kip tandoori 20g
€ 2,75
€ 137,50 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Verstegen Mix voor kip traditioneel 20g
€ 2,75
€ 137,50 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Verstegen Mix voor kip traditioneel 225g
€ 6,79
€ 30,18 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Verstegen Mix voor kip traditioneel 70g
€ 4,48
€ 64,00 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Verstegen Original traditional blend voor kip 60g
€ 5,64
€ 94,00 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Filter