Holland Supermarket
Shopping cart
0
Dr. Oetker Baking time dino cupcakes 242g
€ 4,95
€ 20,45 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Dr. Oetker Brownies choco 360g
€ 3,68
€ 10,22 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Dr. Oetker Cupcakes naturel 300g
€ 2,98
€ 9,93 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Dr. Oetker Muffins chocolade 345g
€ 5,64
€ 16,35 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Dr. Oetker Muffins naturel 350g
€ 4,02
€ 11,49 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Dr. Oetker Mug cake stracciatella 60g
€ 2,87
€ 47,83 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Dr. Oetker Red velvet cake met romige topping 293g
€ 6,33
€ 21,60 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Dr. Oetker Vegan brownies choco 360g
€ 5,29
€ 14,69 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Dr. Oetker Wolken choco & vanillesmaak 455g
€ 4,95
€ 10,88 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Dr. Oetker Wolken citroen 430g
€ 5,06
€ 11,77 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Homemade Complete mix voor brownies 300g
€ 4,48
€ 14,93 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Homemade Kruidcake 450g
€ 3,34
€ 7,42 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Homemade Mix voor carrot cake 330g
€ 4,48
€ 13,58 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Homemade Mix voor unicorn cupcakes 260g
€ 5,64
€ 21,69 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Homemade Scones mix compleet 225g
€ 3,91
€ 17,38 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Koopmans Appelkaneelcake 400g
€ 3,28
€ 8,20 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Koopmans Boerencake 400g
€ 2,75
€ 6,88 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Koopmans Citroencake 400g
€ 3,34
€ 8,35 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Koopmans Fijne cake 400g
€ 3,20
€ 8,00 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Koopmans Kruidcake 400g
€ 3,44
€ 8,60 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Koopmans Kwarkcake 400g
€ 3,34
€ 8,35 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Koopmans Kwarkcake appelkaneel 400g
€ 4,14
€ 10,35 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Koopmans Marmercake 400g
€ 3,56
€ 8,90 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Koopmans Oud-Hollandse cake & koek 490g
€ 4,25
€ 8,67 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Koopmans Paddenstoel cakejes 220g
€ 6,00
€ 27,27 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Koopmans Plaatcake appelkruimel 450g
€ 4,83
€ 10,73 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Koopmans Stroopwafelcake 400g
€ 4,60
€ 11,50 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Koopmans Tompoucecake 350g
€ 5,06
€ 14,46 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Koopmans Tulband 465g
€ 4,48
€ 9,63 / kg
Subtract
Add
incl. 9% BTW
levertijd 2-5 dagen
Filter